Registracija į BSL (Baltijos Snukerio lyga) IV etapą
  • birželio 20, 2013
  • Snukeris
  • Share on Facebook

Kviečiame registruotis į BSL IV etapą, kuris įvyks 06.29-30d. Vilniuje, klubuose: Cue Club ir KN Club. Turnyro pradžia ir atidarymo ceremonija 06.29d. 11:00 Cue Club Žirmūnų g. 2.    Startinis mokestis 75Lt.

Turnyre gali dalyvauti žaidėjai neturintys LBF licencijos.

 

Privalomas aprangos kodas: vienspalviai marškiniai, tamsios kelnės, liemenė, juoda odinė (ne sportinė) avalynė, rekomenduojama peteliškė. Žaidėjai neatitinkantys aprangos kodo, bus diskvalifikuojami iš turnyro.

Laukiame registracijų iki 2013 06 27 20:00 val. el. paštu: snukeris@lbf.lt arba tel. 8 673 93790.

Turnyro žaidimo eiga:

Turnyro pirmąjį etapą sudaro keturi pogrupiai po devynis žaidėjus. Kiekviename pogrupyje atsitiktine tvarka pasėti keturi geriausi Latvijos ir keturi geriausi Lietuvos žaidėjai. Kiti žaidėjai ištraukti atsitiktine burtų tvarka. Žaidimas pogrupiuose vyksta „round-robin“ sistema – kiekvienas žaidžia su kiekvienu – iki vienos pergalės. Lentelėse fiksuojami susitikimo nugalėtojas (2 taškai) ir pralaimėtojas (1 taškas). Diskvalifikacijos atveju rašomas nulis (0 taškų). Taip pat lentelėse užrašomas skirtumas (teigiamas arba neigiamas).
Į sekantį etapą išeina šeši žaidėjai iš kiekvieno pogrupio. Kiekvieno pogrupio pirmų dviejų vietų žaidėjai patenka į aštuntfinalius. Likę žaidėjai pagal lentelėse pateiktą metodiką susitinka su atitinkama pagal užimtą lentelėje vietą kituose pogrupiuose turinčiais žaidėjais.
Žaidimas yra suskirstytas sesijomis, tačiau sesijos tėra pagalbinė priemonė (laikai gali skirtis, tad skatinama būti vietoje anksčiau negu nurodyta). Tikimasi pirmosios dienos metu sulošti visus žaidimus iki TOP8, tačiau atsilikus nuo grafiko TOP16 žaidimai bus perkelti į kitą dieną.

Nugalėtojai ( pirmos ketrios vietos) bus apdovanoti taurėmis, didžiausios serijos autorius bus apdovanotas piniginiu prizu BSL Super finalo apdovanojimų metu.

Kvalifikacija į BSL Super finalą:

Visi žaidėjai dalyvavę 3 ir daugiau etapų ir esantys reitingo top 32 patenka į super finalą mokėdami tik finlo startinį mokestį (75 Lt.). Žaidėjai dalyvavę tik dvejuose etapuose bus apmokęstinami papildomu mokesčiu už trečią etapą – trijų dydžių startiniu mokesčiu, papildomas startinis mokestis už praleistą etapą, papildomai vienas stasrtinis mokestis jei nepatenka į top32 ir įprastinis startinis mokestis į super finalą. Žaidėjai dalyvavę mažiau nei dviejuose etapuose į super finalą nepatenka.

BSL organizatoriai kartu su LBF Snukerio sekcija

 

Registracija:

1. Tomas Puodžiūnas
2. Andrius Petkevičius
3. Vytautas Simanavičius
4. Darius Bublys
5. Aras Bublys
6. Rodion Judin LV
7. Kristaps Lemanis LV
8. Janis Lemanis LV
9. Sergej Korolkov
10. Juozas Martinkėnas
11. Andrej Maksimov
12. Vilius Jakaitis
13. Mindaugas Maisiejus
14. Gatis Taube LV
15. Roberts Kirchenko LV
16. Anna Prisjaznuka LV
17. Peteris Ermansons LV
18. Nikita Kolpačenko
19. Simas Dragūnas
20. Artūras Skučas
21. Igoris Olchovič
Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: