S. Dragūnas triumfuoja antrame reitinginiame turnyre iš eilės
  • balandžio 01, 2014
  • Lietuvos Biliardo Federacija
  • Share on Facebook

„Cue Club“ taurės finale įtikinamu rezultatu 3-0 jaunasis Lietuvos snukerio talentas S. Dragūnas nugalėjo atkaklųjį T. Vilmaną.

Šį savaitgalį Vilniaus biliardo klubuose „KN“ ir „Cue Club“ rinkosi snukerio mėgėjai iš Vilniaus, Klaipėdos bei Kauno, siekdami iškovoti kasmetinę „Cue Club“ taurę. Turnyre susirinko 40 šio sporto mėgėjų, tarp kurių be visiems puikiai pažįstamų reitingo lyderių S. Dragūno, T. Puodžiūno, M. Maisiejaus bei M. Skurvydo apsilankė buvęs Lietuvos snukerio čempionas Leonas Mončiunskas bei du Baltarusijos atstovai R. Romanovskyj ir V. Agzamov.

Pirmąją turnyro dieną buvo sužaisti grupių bei aštuntfinalių etapai. Į atkrintamasias varžybas be didelių netikėtumų prasibrovė visi reitingo lyderiai bei užsienio šalių atstovai. Prie jų prisidėjo į turnyrą atvykę V. Pranckevičius, T. Kinderis, R. Grikšelis ir L. Mončiunskas. Tačiau jau ketvirtfinaliuose buvo eliminuotos reitingo antroji vieta – rezultatu 2-0 T. Puodžiūnas nusileido kauniečiui R. Grikšeliui, o 6RED čempionas bei šeštasis reitingas A. Maksimov kontrolinėje partijoje klupo prieš T. Vilmaną.

Ketvirtfinaliuose špagas surėmė T. Vilmanas ir M. Skurvydas, S. Korolkov ir M. Maisiejus, R. Grikšelis ir L. Mončiunskas, S. Dragūnas ir R. Romanovskyj. Pirmojoje kovoje po kontrolinės partijos buvo eliminuotas M. Skurvydas, antrojoje ir ketvirtojoje – sausu rezultatu nugalėjo M. Maisiejus ir S. Dragūnas. Pulo atstovų derbyje L. Mončiunskas parodė charakterį ir nugalėjo R. Grikšelį 3-2.

Išsiaiškinti finalistus prireikė visų 5 freimų abiejuose pusfinaliuose. Po įtemptos kovos į finalą pateko T. Vilmanas ir S. Dragūnas, tačiau finale pastarajam ilgėliau pasipriešinti nepavyko ir S. Dragūnas šventė pergalę rezultatu 3-0.

Sveikiname prizininkus bei dėkojame už dalyvavimą,

LBF Snukerio sekcija

Turnyrinė lentelė: spausti čia

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: