Šeštadienį Vilniuje startavo antrus metus rengiama „Sporto mugė“
  • rugsėjo 10, 2012
  • Snukeris
  • Share on Facebook

Vilniaus „Siemens“ arenoje šeštadienį Vilniaus meras Artūras Zuokas  paskelbė oficialią antrus metus iš eilės rengiamos „Sporto mugės“ pradžią.

Visiems svečiams nemokamame renginyje  prisistatys per šimtą Vilniuje ir jo apylinkėse veikiančių sporto mokyklų, būrelių, draugijų ir pan.

Renginio metu bus galima išbandyti daugelį sporto šakų. Kiekvienas norintis gali pamėginti atlikti smūgį golfo arba  beisbolo lazda. Bandantiems pirmąkart – uždavinys bus tikrai nelengvas.

Mugės metu bus galima išbandyti ir snukerio,  stalo teniso, dartų įgūdžius. Ypač daug žmonių domino šaudymo klubo stendas.  Jame pašaudyti pistoletu, naudojamu šiuolaikinės penkiakovės varžybose.  Pabandžius šį ginklą, Lauros Asadauskaitės auksas atrodo dar įspūdingesnis:  ranka dreba kaip pašėlusi, o pataikyti į taikinį geriausiu atveju pasiseka iš 8–10 karto. Kaip taikliai šaudyti sugeba prieš tai kilometrą nubėgę sportininkai – lieka paslaptis.

Renginyje gausu kovinių sporto šakų atstovų – nuo visiems girdėtos karate ar kung fu, iki egzotiškų Muay  Thai ar VonHvaDo.

Visą dieną „Sporto mugės“ lankytojams bus  rengiamos įvairios mokomosios treniruotės, sporto klubai bei mokyklos pristatys  savo veiklą, trenerius, parodomąsias programas, bus rengiami konkursai.

Sporto mugės pranešimų zonoje žinomi  sportininkai, taip pat aktyvia fizine veikla užsiimantys žmonės dalysis savo  patirtimi apie sportą, atsakys į lankytojų klausimus. Pranešimus skaitys bėgimo,  jėgos aitvarų, ledo ritulio, dviračių sporto atstovai, psichologė-mitybos  specialistė Giedrė Gutautė Klimienė ir kiti. Šioje zonoje bus galima pabendrauti  su žymiais sportininkais, gauti jų autografus bei dalyvauti fotosesijoje.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/sportas/kita/sestadieni-vilniuje-startavo-antrus-metus-rengiama-sporto-muge-26-247454#ixzz263OXlzCW

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: