Snooker Shoot-out Telšiai 2012 baigėsi
  • rugsėjo 04, 2012
  • Snukeris
  • Share on Facebook

Rugsėjo 2 dieną Telšių biliardo klube „Bilardo“ įvyko pirmasis Lietuvoje snukerio „shoot out’o“ turnyras. Nors ir sakoma, kad pirmasis blynas būna prisvilęs, bet šis turnyras buvo ganėtinai sklandus. Jame dalyvavo 14 „cue man’ų“.
Verta paminėti, kad net trys vilniečiai žaidėjai turi aukštą reitingą Lietuvos snukerio lygoje: tai Tomas Puodžiūnas – 1 vieta, Simas Dragūnas – 2 vieta ir perspektyvusis Vilius Shulte 4-vieta. Be šios trijulės į nugalėtojo titulą drąsiai galėjo pretenduoti Andrejus Maksimovas iš Klaipėdos, kuris šiuo metu Lietuvos reitinge užima 7 vietą, taip pat Konstantinas Afanasjevas, jis yra labiau žinomas kaip geras pulo žaidėjas, pelnęs nemažai prizų ir kaunietis Segejus Korolkovas, kuris Telšiuose prieš keletą savaičių išlošė „Žemaitijos taurę-2012“ komandiniame snukerio turnyre. Taigi, 10 minučių trunkančios partijos ir į nugarą tiksintis „shot clock’as“  (pirmas penkias min. 20 sek.likusios penkios 15 sek.) vertė žaidėjus paspartinti veiksmus prie dvylikapėdžių snukerio stalų. Visi susitikimai vyko iki vienos pergalės. Tiesa, pirmame etape žaidimas vyko rato sistema, kur grupėje kiekvienas žaidėjas turėjo sužaist su kiekvienu. Gaila, bet į stipriausiųjų aštuntuką  nepateko mūsų jaunieji biliardistai Gytis Šidlauskas, Mantas Ignotas ir Darius Gedvilas, kuriems trūko visiškai nedaug, nes pelnytų ir praleistų taškų santykis buvo ne jų naudai.
Ketvirtfinalis:
Simas Dragūnas (Vilnius)-Vytautas Simanavičius (Vilnius)
Konstantinas Afanasjevas (Klaipėda)-Arūnas Ignotas (Telšiai)
Vilius Shulte (Vilnius)-Tomas Puodžiūnas (Vilnius)
Žilvinas Varnelis (Telšiai)-Andrejus Maksimovas (Klaipėda)
Pusfinalis:
Simas Dragūnas-Konstantinas Afanasjevas
Tomas Puodžiūnas-Žilvinas Varnelis
Tarp telšiškių geriausiai sužaidė Žilvinas Varnelis, pusfinalyje ne juokais privertęs paprakaituoti Tomą Puodžiūną, kuris tik paskutinėmis sekundėmis spėjo palaužti ryžtingai nusiteikusį Žilviną.
Finalas:
Dvikova tarp Tomo ir Konstantino prasidėjo pakankami ramiai, nežymi persvara buvo Tomo pusėje, bet krenta baltas! Konstantinas sužaidžia iš rankos surinkdamas 23 taškus ir nebeleidžia priešininkui priartėti, maksimaliai išnaudodamas savo smūgio laiką. The winner of Snooker Shoot out-Telsiai 2012 is Konstantin Afanasjev!!!Sveikiname!
Taip pat norime padėkoti Telšių Džiugo gimnazijai už paramą surengiant šį turnyrą,kurios paskolinta švieslentė mums labai pravertė.
Sėkmės ir iki susitikimo kituose turnyruose.
Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: