Snukerio turnyro “Vilniaus taurė“ aprašymas
  • lapkričio 20, 2012
  • Snukeris
  • Share on Facebook

Šių metų lapkričio mėnesio 17-18 dienomis Vilniuje įvyko„Vilniaus taurė“ snukerio turnyras. Kaip jau įprasta šis turnyras pritraukia didžiausią skaičių žaidėjų tiek iš Lietuvos, tiek iš kaimyninių šalių. Šį kartą turnyras sulaukė 51 dalyvio.

Turnyro dalyviai buvo suskirstyti į 4 pogrupius ir kovojo dėl patekimo į Top 16. Kaip ir buvo tikėtasi iš pogripių išėjo į kitą etapą stipriausi žaidėjai, kurie ir tęsė kovas aštuntfinaliuose. Po inirtingų kovų į ketvirtfinalį iškopė šie žaidėjai: Maris Volajs LV, Maksim Shkundalev BY, Sergej Vasiljev BY, Justas Verpetinskis, Vytautas Janulevičius, Sergej Sergejev LV, Andrius Verpetinskis, Simonas Dragūnas.

Tituluotasis svečias iš Latvijos Maris Volajs nesunkiai įveikė Baltarusijos atstovą M.Shundalev 3:0.Stipriausias Baltarusijos atstovas S. Vasiljev gražiu ir rezultatyviu žaidimu nugalėjo J. Verpetinskį 3:0. Daugkartinis Latvijos čempionasS. Sergejevįtemptoje kovoje įveikė V. Janulevičių 3:1. Jaunasis Baltijos lygos čempionasS. Dragūnasįrodė pranašumą prieš perspektyvųjį A. Verpetinskį 3:0.

Pusfinalių kovose nesunkias pergalės šventė M. VolajsLV3:0 įveikęs S. Vasiljev BY irS. Dragūnasįveikęs tituluotąjį S. Sergejev LV 3:1.

Finalas buvo žaidžiamas iki 4 pergalių, todėl buvo tikėtasi intriguojančios kovos, tačiau jėgos tarsi apleido Simoną Dragūną ir jis nesugebėjo pasipriešinti latvio atakoms. Rezultatu 4:1 M.Volajs šventė pergalę ir išsivežė „Vilniaus taurę“ į Rygą.

Didžiausios turnyro serijos:

Vytautas Janulevičius – 50

Tomas Puodžiūnas  – 50

Simonas Dragūnas – 63

Turnyro eiga pogrupiuose: 1pogrupis  2 pogrupis 3 pogrupis  4 pogrupis

Sveikiname turnyro dalyvius ir prizininkus.

Lietuvos Biliardo Federacija

 

 

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: