Suvalkietiškame finale Panevėžyje – Mindaugo Šalkausko triumfas
  • vasario 09, 2015
  • Piramidė
  • Share on Facebook

Į tradiciniu jau tampantį reitinginį laisvos piramidės turnyrą “Alex club” taurė 2015 šįkart susirinko kiek mažiau – tik 33 dalyviai, kurių tarpe nebuvo ir daugumos Lietuvos reitingo lyderių. Mažesnį dalyvių skaičių nulėmė tą patį savaitgalį Rygoje vykęs tarptautinis piramidės turnyras, kuriame, beje, triumfavo mūsų šalies atstovas Aleksandras Isajenko ir net trys iš keturių prizininkų taip pat buvo mūsiškiai.

“Alex club” taurės dalyviai be šeimininkų panevėžiečių reprezentavo šiuos Lietuvos miestus – Vilnių, Šiaulius, Marijampolę bei Kėdainius.

Į antrąjį turnyro etapą pateko panevėžiečiai Marius Adukauskas, Ričardas Krasauskas, Audrius Rusteika ir Raimondas Grižas – “Alex club”, šiauliečiai Ričardas Kovera, Sigitas Lokcikas ir Evaldas Gelžinis – “Bardinai”, vilniečiai Leonas Mončiunskas, Konstantin Pčelin, Aleksandras Dikovičius, Edvinas Jodokas, Viktor Kolduba ir Linas Tamonis – “Brooklyn”, marijampoliečiai Paulius Bliuvas ir Mindaugas Šalkauskas – “Red Ball” bei kėdainiškis Jonas Čepauskas – “Honolulu”. Ir nepaisant to, kad kiekvienas miestas turėjo savo atstovą atkrintamosiose kovose, turnyro kulminacija priklausė Marijampolei, biliardo klubui “Red Ball” ir jo atstovams Mindaugui Šalkauskui bei Pauliui Bliuvui. Daugkartinis Lietuvos pulo čempionas Mindaugas pakeliui į finalą nugalėjo Sigitą Lokciką (3:0), Aleksandrą Dikovičių (3:0) ir Leoną Mončiunską (4:1), o jo varžovas finale Paulius laimėjo prieš Marių Adukauską (3:0), Evaldą Gelžinį (3:1) ir Liną Tamonį (4:2).

Suvalkietiškas “Alex club” taurės finalas žiūrovų labai nenudžiugino, nes nebuvo nei atkaklus, nei intriguojantis. Tačiau vieningiems marijampoliečiams šventės tai nesugadino – po finalo geros nuotaikos nestokojo ne tik nugalėtojas Mindaugas Šalkauskas, bet ir antros vietos laimėtojas Paulius Bliuvas. Finalinės kovos rezultatas – 4:0.

Trečiąsias vietas “Alex club” taurėje iškovojo vilniečiai Leonas Mončiunskas ir Linas Tamonis.

Sveikiname turnyro prizininkus!

Piramidės sekcijos vardu,

Audrius Rusteika

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: