Šventiniame turnyre “Jūreiviška kepurė” nugalėjo Levaldas Arcimavičius
  • rugpjūčio 08, 2012
  • Piramidė
  • Share on Facebook

Rugpjūčio 4 dieną  biliardo klube Black Ball vykusiame laisvosios piramidės turnyre dalyvavo 24 klaipėdiečiai bei miesto svečiai. Kaip ir įprasta, pagrindinė kova užvirė tarp klaipėdiečių bei vilniečių. Tik šių dviejų miestų sportininkai ir pateko į antrajį turnyro etapą – ketvirtfinalį.

Antrajame turnyro etape vilnietis Levaldas Arcimavičius nugalėjo kitą sostinės atstovą Maksimą Lukašiką, klaipėdietis Arvydas Špogis palaužė vilnietį Mindaugą Eimutį, vilnietis Aleksandras Isajenko privertė pasiduoti klaipėdietį Andrėjų Ispodnikovą, o kova tarp vilniečio Vitalijaus Potaševo ir klaipėdiečio Juliaus Jankauskio baigėsi Vilniaus atstovo pergale.

Prieš prasidedant pusfinaliams visi turnyro dalyviai bei žiūrovai tikėjosi prieš keletą mėnesių įvykusio Lietuvos dinaminės piramidės čempionato finalo tarp Arvydo Špogio bei Aleksandro Isajenko pasikartojimo, tačiau taip negalvojo Levaldas Arcimavičius. Puikų žaidimą pademonstravęs Levaldas pusfinalyje nugalėjo vieną iš dviejų pagrindinių favoritų – antrąjį Lietuvos piramidės reitingo žaidėją Arvydą Špogį, o finale priverte pasiduoti ir antrąjį favoritą – pirmąją vietą Lietuvos reitinge užimantį Aleksandrą Isajenko, kuris prieš tai vykusiame pusfinalyje buvo nugalėjęs Vitalijų Potaševą.

Trečiąją vietą turnyre užėmė Arvydas Špogis, laimėjęs kovą prieš Vitalijų Potaševą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finalinė turnyro ketveriukė: iš kairės – Aleksandras Isajenko, Levaldas Arcimavičius, Arvydas Špogis ir Vitalijus Potaševas.

 

Sveikiname turnyro nugalėtoją, prizininkus bei visus dalyvius!

 

Už turnyro organizavimą dėkojame vienam didžiausių Klaipėdos biliardo entuziastų Kęstučiui Žadeikiui!

 

Piramidės sekcijos vardu,

Audrius Rusteika

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: