Tarptautinės kategorijos teisėjo komentarai apie Europos čempionatą Sofijoje
  • birželio 17, 2014
  • Snukeris
  • Share on Facebook

Šių metų Europos Snukerio čempionatas vyko Bulgarijos sostinėje, Sofijoje.
Atmosfera buvo labai įdomi. Lietuvos rinktinė pasirodė gerai, jau jautėsi, kad jie iškart prieina žaisti ir kovoti, mažiau gaišina laiko tam, kad priprasti prie kitų, negu Lietuvoje, stalų.


Gėriausiai pasirodė mūsų „master“ kategorijos atstovas Mindaugas Maisiejus. Lietuvos vice-čempionas išėjo iš grupės ir pasipriešino Belgijos vice-čempionui Yvan Van Velthoven. Deje, pralaimėjo 4 / 1.
Iš teisėjo pusės čempionatas buvo sunkus, nes atvažiavo mažai teisėjų, tik tai 27, tai reikėjo dirbti labai daug, pora kartų reikėjo teisėjauti tris matčus best of 7 per dieną, o tai yra apie 9 valandas iš eilės, jeigu pasiseks. Man dar labai pasisekė, teisėjavau ilgiausią Round-Robin vyrų matčą – 4 val. 50 minučių. Tačiau nežiūrint į tai, turnyras buvo geras.
Turnyras pasibaigė birželio 11 d., moterų čempiono titulą apgynė sportininkė iš Belgijos Wendy Jans (ji per visą čempionatą pralaimėjo tik vieną freimą prieš ukrainietę Marią Bucharską). „Masters“ kategorijoje laimėjo airis Mark Tuite, kuris sugebėjo išplėšti pergalę prieš belgą Alain Vandersteen. O vyrų kategorijoje triumfavo Mitchell Mann, kuris knockout stadijoje susitiko beveik su visais turnyro favoritais (Gareth Allen, Jamie Clarke, Duane, Jones, John Whitty) ir sugebėjo laimėti.

Toks buvo Europos snukerio čempionatas 2014. Susitiksime prie biliardo stalų.
Pagarbiai,
Trečios tarptautinės kategorijos snukerio teisėjas Sergej Mažūga

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: