Turnyro „Universalus žaidėjas 2013“ aprašymas
  • sausio 08, 2013
  • Snukeris
  • Share on Facebook

Praėjusį savaitgalį Vilniaus klybe „KN“ buvo karšta ir ankšta nuo sportininkų susirinkusių į metų universaliausią turnyrą „Universalus žaidėjas 2013”.

Į turnyrą susirinko daugybė jaunų ir talentingų sportininkų, atstovaujančių savo megstamą discipliną. Savo apsilankymu turnyrą pagerbė ir tituluotas piramidės, bei pulo pasaulinio lygio meistras iš Maskvos Sergejus Jermakovas. Taip pat turnyro nepraleido ir kitos ryškios šio sporto žvaigždės: Snukerio čempionas Henrikas Strolis, daugkartinis piramidės čempionas Aleksndras Isajenko, šio turnyro nugalėtojai Vitalijus Potaševas ir Jurijus Rybnikovas.

Turnyras buvo žaidžiamas trijose disciplinose, pulas, piramidė ir snukeris. Tik pats universaliausias žaidėjas galėjo pretenduoti į šių metų čempiono titulą.

40 turnyro dalyvių buvo suskirstyti į du pogrupius kuriuose ir virė atkaklios kovos. Turnyrui peržengus Top 16 slenkstį, buvo matyti ryškus piramidės bei snukerio disciplinų žaidėjų dominavimas.

Kelialapius į pusfinalius iškovojo tituluoti ir universalūs šio biliardo sporto atstovai – A. Isajenko ir L.  Aldonis. L. Aldonis nusileido A. Isajenko snukerio ir piramidės disciplinose. A. Isajenko keliavo į finalą.

Ne mažiau intiguojanti kova vyko kitame pusfinalyje tarp jaunojo pulo virtuazo P. Labučio ir jau tapusiu snukerio legenda V. Shulte. Čia Viliui užteko įrodyti savo pranašumą prie pulo stalo 3:1 ir prie snukerio 2:0 – Vilius finale.

Finalas buvo kupinas intrigos – juk kova dėl pačio universaliausio titulo. Atrodė sensacija jau čia, kai Vilius nesunkiai įveikė Aleksandrą snukerio disciplinoje 3:1. Pulo žaidimas irgi pakluso Viliaus rankos mostams 5:4. Ir paskutinė Aleksandro viltis parodyti nepriekaištingą žaidimą prie piramidės stalo ir sausu rezultatu įveikti Vilių. Ir jeigu tai bus ne sausas rezultatas Vilius taps čempionu. Aleksandras kaip ir buvo planuota uzurpuoja piramidės stalą ir faktiškai neprileidžia Viliaus prie jo. Aleksando koncentracija neįtikėtina ir jis laimi visas tris partijas. Toks įspūdingas žaidimas negali būti nevertas čempiono titulo ir Aleksandras Isajenko tampa antrąsyk Universalaus žaidėjo čempionu.

Sveikiname dalyvius ir naują čempioną!

Turnyro eiga čia

Daugiau turnyro nuotraukų čia

LBF

Snukerio sekcija

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: