V. Schulte perima Vilniaus taurės titulą iš M. Maisiejaus
  • lapkričio 17, 2014
  • Lietuvos Biliardo Federacija
  • Share on Facebook

Savaitgalį Vilniaus biliardo klubuose vykusiame turnyre V. Schulte po atkaklios kovos nugalėjo pernykštį nugalėtoją M. Maisiejų 3-2 ir iškovojo Vilniaus miesto snukerio taurę.

Šį savaitgalį, lapkričio 15-16 dienomis Vilniaus snukerio klubuose „KN“, „Cue Club“ ir naujajame piramidės klub „Brooklyn“ rinkosi snukerio mėgėjai iš Lietuvos ir Baltarusijos. Šiemet dėl nugalėtojo vardo susirinko 56 dalyviai.

Po ilgos ir atkaklios kovos grupės etapuose, į atkrintamąsias varžybas pateko trys Baltarusijos atstovai – V. Kalinovskij, S. Melničionok ir M. Škundalev, ir net trylika lietuvių, tarp kurių be reitingo lyderių pateko „KN“ biliardo klubo „Wild Card“ A. Kuščenko bei buvęs ilgametis Lietuvos snukerio reitingo lyderis bei čempionas H. Strolis.

Atkrintamosiose varžybose daug netikėtumų neužfiksuota: į aštuonetuką kelialapius užsitikrino reitingo keturi geriausieji bei Baltarusijos pirmasis reitingas. Tačiau šis etapas pareikalavo potencialių prizininkų H. Strolio ir R. Grikšelio pasitraukimo, dėka kokybišką žaidimą demonstravusių S. Zabulėno ir A. Kuščenko, kurie oponentus palaužė rezultatu 2-1. Atitinkamai, reitingo lyderiai kopė tolyn ir ketvirtfinaliuose krito tik S. Korolkov, palaužtas jaunojo talento V. Schultes rezultatu 3-0.

Pusfinaliuose susikibo ilgamečiai oponentai: M. Maisiejus ir T. Puodžiūnas bei V. Schulte ir S. Dragūnas. Pirmajame M. Maisiejus solidžiu žaidimu pritrenkė T. Puodžiūną ir iškopė į finalą rezultatu 2-1. Tuo tarpu V. Schulte atsirevanšavo S. Dragūnui už pralaimėjimą Lietuvos čempionate ir atimė iš oponento galimybę laimėti penktąjį titulą iš eilės.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Finale vyko atkakli kova taškas į tašką: nuo pirmos susitikimo minutės V. Schulte perimė iniciatyvą ir kiekviename susitikimo „freime“ vedė, kol M. Maisiejus susikaupdavo ir prisivydavo savo oponentą. Tokiu principu oponentai pasidalijo po vieną „freimą“, tačiau M. Maisiejui pristigo jėgų atsikovoti trečiąjį. Ketvirtajame, kai jau viskas atrodė prarasta ir M. Maisiejui vos užteko taškų aplenkti savo oponentą, V. Schulte nerealizavo nesudėtingo smūgio ir jo oponentas išlygino rezultatą. Vis dėlto, pastarojo renesansas tuo ir baigėsi: pasiryžęs atakuoti treniruotinį tiesų smūgį į vidurinę kišenę M. Maisiejus paliko jaunajam varžovui puikią situaciją ir šis ja pasinaudojęs išsiveržė į priekį ir nepaleido pergalės iš savo rankų.

LBF sveikina turnyro prizininkus, nugalėtoją V. Schultę, bei dėkoja žaidėjams už dalyvavimą ir tikisi jūsų sulaukti ir ateinančiuose biliardo turnyruose.

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: