Vaikų turnyro „Jaunieji talentai 2012“ apžvalga
  • gruodžio 10, 2012
  • Snukeris
  • Share on Facebook

 Praėjusį šeštadienį Vilniaus klube „KN“ virė aistros – 12 jaunųjų snukerio žaidejų susirungė dėl geriausiųjų vardų. Gausus tėvelių burys ne mažiau kaitino atmosferą. Dauguma jų stebėjo savo atžalų pirmąsias kovas karjeroje iš didelio atstumo, kad jų jaudulys ir emocijos nepersiduotu vaikams.


12 turnyro dalyvių buvo suskirstyti i dvi grupes, iš kurių į pusfinalius prasiskynė kelią tik po du.
Pirmame pogrupyje kiek netikėtai be pralaimėjimų sužaidė Arnold Giric, pakeliui įveikęs turnyro favoritą (jau kelintus metus dalyvaujantį suaugusiųjų turnyruose) Mantą Ignotą bei perspektyvųjį Nikitą Kolpacenko. Maloniai čia nustebino vienintelė dailiosios lyties atstovė Diana Trasevic, labai nedaug atsilikusi nuo lyderių ir demonstravusi gražų žaidimą.
Antrame pogrupyje neabejotinu lyderiu buvo Latvijos atstovas Kristaps Lemans, taip pat jau kurį laiką dalyvaujantis varžybose su suaugusiais. Antrą vietą, tik su vienu pralaimejimu latviui, užėmė Aras Bublys. Labai arti tikslo buvo ir Edgar Partnov, demonstravęs stabilų ir atkaklų charakterį. Atkaklumo ne ką mažiau rodė ir pats jauniausias (tik 6 metų!) sportininkas – Dainius Valionis, iki paskutinių rutuliukų kovojęs ir tikejęs savo pergale.
Pirmame pusfinalyje  Mantas Ignotas įdomioje ir permainingoje kovoje įveikė svečią iš Latvijos Kristapsa.
Antrame – Aras Bublys parodė išradingesnį žaidimą prieš Arnoldą ir taip pat pateko į šių varžybų finalą.
Finalas buvo greitas, abu jaunieji sportininkai tiesiog degė noru nugalėti ir drąsiai ėjo į ataką. Čia jau aiškiai pasimatė jaunojo Manto Ignoto lieto prakaito ir atkaklaus darbo treniruočiu  metu vaisiai ir jis tapo  „Jaunu talentu 2012“ turnyro nugaletoju.
Linkime visiems jauniesiems snukeristams karšto užsidegimo, atkaklumo treniruotėse ir sekmės einant šio gražaus sporto keliu!

Pagarbiai,
Jūsų treneris
Darius Bublys

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: