Vasaros stovykla Shefielde
  • rugpjūčio 25, 2014
  • Snukeris
  • Share on Facebook

Snukerio mokyklėlės išvyka į Sheffield akademiją

Snukerio mokyklėlės išvyka į Sheffield akademiją

    Šių metų vasarą penki geriausi Cue Club snukerio mokyklos auklėtiniai – Marius Stanaitis, Nikita Kolpačenko, Arnoldas Girič, Edgaras Partnov, Foma Tirskij bei jų treneris Darius Bublys buvo pakviesti į „Starsnooker“ akademiją Sheffield’e, Anglijoje.


Tai vasaros stovyklos formatas įvairių šalių talentingiems vaikams. Kitu laiku ši garsi angliško biliardo akademija yra profesionalų treniruočių,  pasiruošimo turnyrams bazė. Jos stalai, apšvietimas,  kita snukerio įranga yra tokia, kokią matome per televiziją. Stalų gelumbės čia pertempiamos kas mėnesį,  o rutuliai keičiami kas tris.
Vaikai ne tik aktyviai treniravosi visą darbo dienos laiką (nuo 9 iki 18val) , bet ir stebėjo , kaip šalia jų pluša profesionalai , kurių tuo metu akademijoje buvo tikrai daug – Dechavat Poomjajeng, Liang Wembo, daug kitų Indijos, Kinijos, Tailando žaidėjų . O vieną dieną besitreniruojančius jaunuosius snukeristus aplankė pats Stephen Hendry – 7kartus pasaulio čempionas, snukerio legenda.
Ekskursijų dieną akademijos vyr. Treneris Alan Trigg nuvežė visus į Craftsmancues kijų gamyklą Leeds mieste, kur vaikai išbandė šiuos profesionalius kijus, išgirdo jų gaminimo paslapčių. Kartu važiavę Kiniečiai iš karto įsigijo keletą.
Paskutinę stovyklos dieną vyko vaikų turnyras, kuriame žaidė Anglijos, Prancūzijos,  Italijos, Ukrainos bei Lietuvos studentai. Nors žaidžiama buvo su „foromis“, kurias suskaičiavo Alan Trigg pagal žaidėjų lygį, džiugu, kad finale susirungė du Lietuvos atstovai – Marius Stanaitis bei Edgar Partnov !  Dramatišką kovą tąkart laimėjo Edgaras ir buvo apdovanotas akademijos firminiais marškinėliais. Marius ne per daug nusiminė už antrą vietą gavęs Ronnie paveikslą su originaliu parašu !
Akademijos administracija buvo sužavėta mūsų vaikų nusiteikimu bei disciplina ir pakvietė atvykti kitąmet.

    Jūsų treneris Darius Bublys

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: