Vos vieną partiją pralaimėjęs Arvydas Špogis lengvai apgynė savo tvirtovę
  • gegužės 20, 2016
  • Piramidė
  • Share on Facebook

Tradiciniame Klaipėdos biliardo klubuose „Honolulu“ ir „Black ball“ vykusiame Kombinuotos piramidės turnyre dominavo klaipėdiečiai, tradiciškai pajėgūs varžantis būtent šioje disciplinoje, ypač padedant namų sienoms. Iš aštuonių aukščiausias vietas šiame turnyre užėmusių sportininkų net šeši atstovavo Klaipėdą – tai daugkartinis šalies čempionas Arvydas Špogis, vos prieš savaitę Lietuvos snukerio čempionu tapęs Konstantinas Afanasjevas, pirmą kartą tokią aukštą vietą karjeroje užėmęs Tomas Kybartas, nuolat rezultatus gerinantis Vitalijus Gusiatinas bei tradiciškai pajėgūs Jokūbas Žadeikis ir Erlandas Roličius. Į aštuntuką taip pat pateko kaunietis Agnius Balčiūnaitis bei vilnietis Levaldas Arcimavičius.
Turnyro ketvirtfinalyje Arvydas Špogis ir Konstantinas Afanasjevas nepaliko jokių šansų savo varžovams atitinkamai Agniui Balčiūnaičiui bei Erlandui Roličiui, laimėdami rezultatais 3:0. Jokūbas Žadeikis ketvirtfinalio debiutantą Tomą Kybartą įveikė rezultatu 3:1, o Levaldui Arcimavičiui prireikė visų penkių partijų, kad nugalėtų Vitalijų Gusiatiną – kova baigėsi rezultatu 3:2.
Pirmame pusfinalyje kaip ir buvo tikėtasi, Arvydas Špogis lengvai susitvarkė su Jokūbu Žadeikiu rezultatu 3:0, o štai antrame pusfinalyje buvo laukta daug atkaklesnės kovos, tačiau ji baigėsi tokiu pačiu rezultatu 3:0 – Levaldą Arcimavičių nugalėjęs Konstantinas Afanasjevas žengė į finalą.
„Amberton“ taurės finale Arvydas Špogis dar kartą pademonstravo savo aukštą meistriškumą bei neleidęs varžovui iš kito Klaipėdos klubo „Black ball“ Konstantinui Afanasjevui laimėti nei partijos, lengvai tapo turnyro nugalėtoju. Verta pažymėti, kad per visas kovas turnyre Arvydas pralaimėjęs vos vieną partiją.
Sveikiname turnyro nugalėtoją ir prizininkus!
Piramidės sekcijos vardu,
Audrius Rusteika
Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: